שלבים למציאת אהבה באתר הכרויות

שלבים למציאת אהבה באתר הכרויות

מציאת אהבה באתר הכרויות זה לא זבנג וגמרנו. זה לא נכנסים עכשיו לאתר רושמת את שם המשתמש שלי והסיסמא, ומחרתיים כבר חבוק ע"י הנסיך מהאגדות, בעודנו צועדים על החול בכפות רגליים יחפות וברקע שמיים זוהרים בעת השקיעה. המציאות מורכבת יותר ודורשת תכנון, השקעה, יצירתיות ובעיקר רצון. השאלה הראשונה שאת/ה צריכים לשאול את עצמכם זה האם אתם רוצים אהבה ועד כמה תלכו רחוק בשביל למצוא אותה. כל קואוצ'רית מתחילה תאמר לכם/ן שאם זו המטרה, אז לכו עליה עד הסוף, ותעבדו בשבילה. כלומר, תכנסו לאתר פעמיים ביום, תבדקו אם יש פניות, תענו וכמובן תחפשו בעצמכם/ן ותפנו למי שחשקה בו/בה נפשכם/ן. אם אהבה זה לא לעכשיו, תגדירו זאת בכרטיס שלכם, שאר הוירטואליים/ות יעריכו את הכנות, ותתפלאו יש הרבה שרוצים קשר לא רציני ולא מחייב. אחרי שהובהרה ההבחנה בין אהבה לסתם קשר וברגע שהבנת שאתה מעוניין באהבה, יש מספר שלבים ברורים, ולא קשים מדי, למציאת האהבה באתר ההיכרויות.

בחינת האתרים הקיימים בשוק חיפושי האהבה

ועוד הרבה אחרים, טובים יותר ופחות. ברגע שמחליטים על אתר, מתייחסים לתהליך ההרשמה בשיא הרצינות. זה לא המקום 'לצאת ידי חובה', את/ה לא עושה טובה לאף אחד בכתיבת הכרטיס שלך. הכרטיס הוא ה"תדמית" שלך, ועתיד האהבה שלך הוא על קוצה של כל הברה, ביטוי, שנינות והחלטה שלך עד כמה לפתוח את הקלפים. ככל שתספר/י על עצמך יותר בכנות, יצירתיות ועם חוש הומור, יותר יפנו אלייך. תמונה היא לא חובה, אך רצויה. רוב הגברים והנשים הנמצאים/ות באתרי ההיכרויות מודעים/ות למורכבות שב-לשים תמונה (אובדן הפרטיות, ביישנות, בעייתיות מול קרובי המשפחה, בעייתיות בעבודה). מצד שני, חשוב להבין שתמונה לעיתים קרובות, היא בעלת משקל רב יותר מהטקסט עצמו. אם החלטת לשים תמונה, גם אם את לא דוגמנית השנה, ואתה לא, הגבר הכי נאה בעולם, עדיין תמונה ברזולוציה ברורה, נטולת כובעים, הטיית ראש המסתירה את החשוב שבפנים, פרופיל, חיוך מהלב ורצוי שיהיה אפשר להבין מהתמונה מה הוא מבנה הגוף שלך.

יצירת פרופיל מנצח באתר הכרויות

אחרי כרטיס מפורט, תמונה מייצגת, אמונה שהאהבה בוא תבוא ורצון להשקעה של לפחות חודש בחיפושים באתר, אפשר לצאת לדרך. לבחון כרטיסים הפונים אלייך ולחפש כרטיסים הרלוונטיים לך. לא לשלול ישר על הסף, לא כולם נולדו עם עט או מקלדת בכף היד (כלומר, עם יכולת כתיבה), לתת צ'אנס גם ללא מפרטים ולקמצנים במילים, מצד שני, תכבד/י את עצמך ואל תסכימ/י להיות בקשר אם מי שלא כותב/ת על עצמו. זה מראה על חוסר השקעה וזילזול. אם מחפשים אהבה באמת, מספרים על עצמך. אם הוא מזלזל בך בלשים תמונה ולא מלל, אל תשקיעי בו זמן ותעברי הלאה. מישהוא מצא חן בעינייך? תפני אליו, אחרי שנשלחו תמונות, אפשר להתחיל בצ'ט קצר ורצוי לעבור לטלפון ולא ליפול למלכודת הצ'טים הארוכים. הצ'ט הוא מסוכך שגורם לנו להיפתח ולשפוך, אך לעיתים זוהי השקעת אנרגיה עקרה. בשיחת טלפון שומעים את הקול, מתוודעים לסגנון דיבור, אינטיליגנציה, רהיטות, כנות. נעים בטלפון? לא למשוך ל-5 שיחות טלפון שכל אחת תהיה עד לפנות בוקר. 2 או 3 שיחות טלפון מספיקות בשביל להפגש. להפגש במקום לא מבודד. בבית קפה לא רועש מדי ולהגדיר מראש כמה זמן הדייט יהיה. אם יהיה נעים, תמיד אפשר למשוך מעבר לחצי שעה. זה לא זה? לא להתייאש ולנסות עוד דייטים. להחליף בתי קפה (לשם הגיוון לעצמך) ולהאמין שהאהבה עוד בוא תבוא.