עצות לגברים שמחפשים זוגיות – איך להתחיל עם בחורה?

עצות לגברים שמחפשים זוגיות - איך להתחיל עם בחורה?

ראיתם מישהי שמצאה חן בעיניכם ואתם לא יודעים איך לגשת אליה? נדלקתם על מישהי ואתם רוצים להתחיל איתה? רבות הדרכים להתחיל עם בחורה, אך המשותף לכולן היא להתעלות מעל הממוצע, דהיינו להתנהג שלא כמו הגבר הממוצע, מה שמושך את תשומת לב הבחורה, קוסם לה ומכאן שדבר גורר דבר…

איך מתגברים על הפחד מדחייה?

כשחושבים על זה בכל אחד מאיתנו קיים היצר החייתי והמתח המיני. מכאן שחשוב להבין כי גם נשים מעוניינות בגברים בדיוק כמו שאנחנו מעוניינים בהן. עכשיו לאחר שהבנו את זה צריך להתגבר על המכשול שמונע מאיתנו להיפתח אל עולם הנשים – הפחד.
לאחר שקלטנו בזווית העין בחורה חמודה, אנו לא ניגשים – בגלל הפחד מדחייה, בגלל הפחד ממה שיחשבו עלינו, בגלל הפחד מבושה, בגלל הפחד מסירוב. אם בחורה נראית לא מעוניינת זה יכול להיות כי אולי יש לה חבר, או שהיא לא מוכנה למערכת יחסים כרגע או שאתה פשוט לא הטיפוס שלה, אף פעם לא לקחת את זה אישית. במידה וקיבלנו דחייה לא הפסדנו כלום, ועל כן יש לנו רק מה להרוויח. אם נשכיל להבין שברגע שנשתחרר מתחושת הדחייה, מלאכת "הצייד" תהיה הרבה יותר קלה וזורמת.

מה להגיד לבחורה אם רוצים להתחיל איתה?

כדי להתגבר על תחושת הפחד תמיד ניתן להתחיל בדבר קליל שלא דורש מאיתנו יותר מידי , נסו לומר "שלום" ולהדביק לזה חיוך כובש. אח"כ נותר רק לגשת לבחורה. כדי להימנע ממצב מביך מומלץ לפתוח עם משפטי פתיחה שגוררים אחריהם שיחה כגון "את מוכרת לי מאיפה שהוא" או במידה ואתם באירוע מסוים לשאול מה הקשר שלה לאירוע (או לבעל השמחה).
לא להגיע עם בטחון מופרז, או לומר דברים גסים, זה רק גורם לדחייה לא למשיכה. לעיתים להתחיל עם בחורה דרך העיניים זו דרך מצוינת לקבל את הרושם אם היא מעוניינת או לא. נסו ליצור קשר עין, חייכו ואם היא מחייכת בחזרה וזורקת מבטים, גשו אליה ותתחילו לפתח שיחה.

יכול מאוד להיות שהבחורה מעוניינת בנו רק מעצם החיצוניות שלנו ועל כן חשוב מאוד לשים לב למה שאומרים כשניגשים. מילה אחת יכולה להרוס את כל הכוונות שהיו לה מלכתחילה ולגרום לה לשנות את דעתה. לכן צריך לשים לב שלא פונים אליה בכינויים כמו "בובה" או "מותק", אתם עדיין לא הגעתם לשלב הכינויים.

דרכים לכבוש את הלב של בחורה

אפשר להזמין אותה לשתות משהו, או להציג את עצמכם ולשאול לשלומה, ומכאן לפתח שיחה. אפשר גם לומר דבר מצחיק ושנון בהתאם למקום בו אתם נמצאים – נשים אוהבות חוש הומור. שאלות מקוריות מצוינות במיוחד אם הן משלבות הומור טיזינג ודו משמעי. אם גרמתם לה לחייך – אתם בדרך הנכונה.
להתחיל עם בחורה אומנם נראה על פניו כמלאכה מסובכת, אך האמת היא שברגע שעושים את זה בפעם הראשונה, כל הפעמים שיבואו אחר כך לא נראים נורא כל כך. הכול עניין של ניסיון ופיתוח מיומנות כמו כל דבר אחר בחיים.
להתחיל עם בחורה זו לא תכונה מולדת אלא נרכשת, וכל אחד מאיתנו יכול בקלות להשיג את הבחורה בה חפץ ליבו כל עוד נזכור להביא איתנו את הכנות הקסם והמסתורין כמו שלא חוותה בחייה.