5 טעויות של גברים בקשר זוגי

5 טעויות של גברים בקשר זוגי

לפעמים, הגברים לא מודעים למילים שיוצאות לנו מהפה או דרך ההתנהלות בקשרים זוגיים. ברוב הפעמים זה יתבטא בפרידה, או לחלופין בשיחה ארוכה. כולם עושים הטעויות בזוגיות אבל תמיד אפשר להיזהר ולהימנע מטעיות גדולות שיכולות לגרום לנזק ביחסים הזוגיים.

גברים טובים מידי

אל תהיה טוב מידי, ישנם בחורים המנסים לרצות את בנות זוגותיהם מעל המידה. ברור שאין צורך להיות רע מידי. אל תנסו שוב ושוב להוכיח לה כמה אתם טובים – היא יודעת את זה מצויין. תפסיקו להיות כל הזמן ה"בחור הטוב", תתחילו גם אתם לעשות דברים בשבילכם ולא רק בשביל בת זוגתך. רק כדי להבהיר את הנקודה – בנות לא נמשכות לבנים טובים מידי הן מחפשות קצת אקשן ביחסים ביניכם.

גברים קנאים

זהו חוק יסוד בקשר רומנטי. עמוד מול עצמך במראה, תסתכל טוב, מה שאתה נותן לה, אף אחד, אבל אף אחד לא יתן. אף אחד לא יאהב אותה כמוך, אף אחד לא יעניק לה מה שאתה מעניק. אם היא איתך סימן שהיא יודעת את זה כל מה שנשאר זה שגם אתה תבין את זה. קנאות היא יצר הרסנות בקשר רומנטי, ברור שלא צריך להיות "יד חופשית" בכל הנוגע לנושא, אך אין צורך להיות מעיק.

גבר משעמם

גם אם זה לא באופי שלך, אתה חייב להפתיע אותה, אל תהיה מקובע, בנות לא אוהבות את זה. תהיה רומנטי בשבילה, תשקיע, אך הכל בפרופורציה. קח אותה לאיזה טיול בטבע, תשלח לה זר פרחים לעבודה, תוכיח לה מה אתה מוכן לעשות בשבילה. לא, דברים כאלו הם לא רק בסרטים, אתה גם יכול לעשות את זה, ואפילו יותר טוב. אלו דברים קטנים שמשפרים בצורה אדירה את היחסים ביניכם. אלו הדברים הקטנים שעושים את הכל מושלם.

קרירות אצל גברים

תן לה את החום שמגיע לה, בכל ערב שתיראה אותה תן לה חיוך אמיתי, שאל איך היה היום שלה, וגם אם זה לא ממש מעניין, תעמיד פנים של מתעניין. גע בה בתדירויות גבוהות, קסם המגע הוא חלק עיקרי במערכת יחסים, אמור לה כמה פעמים ביום כמה אתה אוהב אותה. אך אל תגזים, תיראה מה כתוב בחלק הראשון של הכתבה לגביי הגבר "הטוב מידי".

כישורים במיטה

לא, כישורים במיטה הם לא תכונה מולדת, הכל תלוי רק בך, תהיה רומנטי כלפיה לפני ואחרי. נשק אותה נשיקות עדינות בכל הגוף והתמקד בעיקר בחלקי הבטן ובאזורים שמאחורי האוזניים (אזורים אלו הם אזורים מאוד מחרמנים אצל הנשים). שבח אותה בפעולותיה המיניות, שתף אותה בדברים אודות יחסי המין שלכם. התחל במשחק מקדים, אל תתפתה ישר לאקט המיני, קודם כל תחמם אותה, נשים לא אוהבות סקס ישיר (וגם לא גומרות מזה).