10 המלצות על מה לא לעשות במפגשי הכרויות

10 המלצות על מה לא לעשות במפגשי הכרויות

כללי "אל תעשה" מאוד חשובים במיוחד אם לא הצלחת לצבור מספיק ניסיון בתחום הכרויות. יש אנשים ש"מקלקלים" כל מפגש הכרויות ואחר שואלים את עצמם למה זה קורה שלא מצליחים לפתח יחסים.  יש כאלה שכבר במפגש ראשון מתנהגים בצורה כזאת שפשוט מבריחים את הבן/בת זוג שרק הכירו.
מומלץ לקרוא גם את הטיפים 10 המלצות על איך להתנהג במפגשי הכרויות

הינה בהמשך 10 המלצות על מה לא לעשות במפגשי הכרויות

1. אם אתם משתמשים באתר הכרויות באינטרנט, שתפו רק את המידע האישי שאתם חשים בנוח לגביו לעולם אל תשתפו מידע פיננסי או סיסמאות. אל תשכחו שהאינטרנט מלא בכל סוגי האנשים ולא כולם נחמדים.
2. אין לשתות יותר מדי בדייט שלכם. למעשה, צמצמו את השתייה החריפה למינימום, אפילו שזה יכול לתסכל .
3. אם אתם מחפשים מערכת יחסים רצינית, אל תצאו לפגישה עם מישהו שאינו פנוי (נישואים, זוגיות קבועה וכולי).
4. אל תקפצו למיטה בדייט ראשון. מרגש כמו שזה יכול להיות להיכנס למיטה בסיבוב הראשון, זה כמעט תמיד ממשיך באופן גרוע יותר.
5. אל תשקרו לדייט שלכם בכל היבט של החיים שלכם. היו האני הטוב ביותר שלכם, אבל היו האני האמיתי שלכם.
6. אל תגלו את הסודות הכי הפנימיים שלכם או דברו יותר מדי על עצמכם בפגישה הראשונה. להיות כנה וגלוי מראש זה הכרחי, אבל יש קו דק בין יותר מדי.
7. אל תשתמשו ביותר מדי בושם. לא משנה כמה אטרקטיבי הריח הוא, יותר מדי בושם הוא תמיד גורם מכבה. שמרו זאת קליל. כאשר הריח חלש, הדייט שלכם יהיה סקרן יותר להתקרב מספיק כדי להריח אותו. שימו קצת במקומות מרכזיים, כמו קרסוליים, מאחורי הברכיים ,שורש כף היד,ומסביב לאזור הצוואר.
8. אל תהיו ביקורתיים מדי על מישהו או משהו. שוב, הישארו חיוביים ושמרו על קור רוח .
9. אל תמשכו את השיחה לנושאים מלוכלכים, פוליטיים או דתיים , מפתה ככל שזה יכול להיות עבור אתנחתא קומית. יש להימנע מנושאים אלה לפגישות שבו אתם מנסים להכיר אחד את השני. אלו נושאים שנויים במחלוקת עבור רוב האנשים. שמרו שהכול יזרום בכיף ונווטו את השיחה הרחק מנושאים רגישים ופוליטיים לעת עתה.
10. אל תספרו על מפגשי הכרויות אחרות שהיו לכם או על אקסים/אקסיות. אי אפשר לדעת אם במקרה מדובר על מור/ת של הבן/בת זוג החדש/ה.