הכרויות דיסקרטיות לא רק לבוגדים/ות

הכרויות דיסקרטיות לא רק לבוגדים/ות

לא מעט אנשים מדווחים על חיי נישואין שאינם מספקים את הרעיון המרכזי. האהבה כמו פורחת מהחלון וזה בא לידי ביטוי בגלל כל מיני סיבות הקשורות בחיי נישואין שגרתיים, ילדים וכמובן שגרה שלא תמיד נוחה למרבית האנשים. מה עושים כאשר היחסים אינם כתמול שלשום? מה משנה את סדר הדברים בפועל? קוראים לזה הכרויות דיסקרטיות והן משרתות מטרות ושומרות על קן האוהבים מבלי שאף אחד יידע, ייפגע ויישמר את פני התמונה.

מהן הכרויות דיסקרטיות?

נכון להיום, ניתן לברור לא מעט אפשריות של הכרויות אנונימיות. אלו הן למעשה ההיכרויות הדיסקרטיות אשר נותנות את כל המענה תחת קורת גג אחת. בעוד הבית איננו מתפקד כתמול שלשום, מגיחים מדורי ההיכרויות. למעשה מדברים על מדורים המעניקים לא מעט אתרים ייחודיים להיכרויות שאף אחד לא באמת יודע אודותיהן.
נכון להיום ועל מנת שלא לפרק מערכת יחסים טובה שחסר בה מעט ריגוש מגיחים אתרי היכרויות דיסקרטיות ומעניקות את כל האפשריות לייצר הכרות מבלי שזו תפגע במשהו קיים ויציב. היכרויות מסוג זה מעניקות לא מעט אפשריות של היכרויות מבלי שאף אחד יידע וגם כאן מוצב פרופיל מדויק על מנת לייצר התאמה.

כיצד מייצרים הכרות דיסקרטית

כמו בכל היכרות, ההיכרויות הדיסקרטיות תדרושנה מכם למלא כרטיס מדויק על פי פרופיל מנחה. שם, גיל, מקום מגורים וכמובן תיאור אישי. כך גם לגבי העדפות של הכרות. יש שידרשו היכרות ארוכת טווח ויש שידרשו הרפתקאות חד פעמיות. כל אחד על פי דרישתו. על מנת שתיווצר התאמה, ייתכן וכל אחד מכם יידרש ללחוץ על הלב ולייצר שלם. כך למעשה תעברו שלב בו אתם מודעים לכך כי אתם תרים אחר אותו הדבר בפועל.
בהמשך, מדברים על תיאור מדויק של העדפות ואהבות וכמובן יצירת קשר באמצעות השארת אימייל ייחודי אותו תייצרו על מנת לקבל הודעות כאלה ואחרות הקשורות בקשרים שאינם מחייבים וכמובן קשרים אנונימיים בלבד. כך למעשה תוכלו להיות חלק מהיכרות מסוג אחר, היכרות שלא תדרוש מכם דבר ולו דבר ובפרט שתוכלו להשיג את הריגוש הזמני.