נרשמים לאתרי היכרויות כי באמת מחפשים אהבה

נרשמים לאתרי היכרויות כי באמת מחפשים אהבה

השאלה הנצחית בכל הקשור לאתרי ההיכרויות היא – מי אלה האנשים שנרשמים לאתר הכרויות? השורה הזאת נשמעת כמו חלק מסטנד אפ של סיינפלד שתמיד תוהה לגביי אותם אנשים שעושים דברים מסוימים. אז אם סיינפלד היה עושה סטנד אפ על אתרי היכרויות, הוא היה שואל את השאלה: "מי אלה האנשים שנרשמים לאתרי היכרויות? Who are those people?"… ואז אנחנו היינו צוחקים מתוך הזדהות. מתוך העובדה שאנחנו נתקלים לעיתים קרובות בסטיגמות חברתיות לגביי אותם אנשים שנרשמים לאתרי היכרויות. רבים מהאנשים חושבים שמדובר באנשים נואשים שהתייאשו מהדרכים הקונבנציונאליות למציאת בן זוג ולכן החליטו ללכת על הרשמה לאתר היכרויות. חלק מהאנשים יגידו שמדובר באנשים א-חברתיים, אנשים שקשה להם ליצור קשר עם אנשים אמיתיים, לכן הם מעדיפים ליצור קשרים וירטואליים עם אנשים באתרי היכרויות. חלק קטן יותר באוכלוסיה, עדיין מאמין כי אתרי היכרויות בחינם וגם כאלו בתשלום נועדו לגברים מבוגרים וסוטים שמחפשים לדוג לעצמם בחורה צעירה ותמימה. כמובן שלא ניתן לשלול את נכונותם של אף אחת מהטענות, אבל גם לא נוכל לצמצם את התשובה לאמת אחת בלבד.

סיבות להירשם לאתרי היכרויות

אנשים נרשמים לאתרי היכרויות מסיבות שונות, וכמובן שמדובר בטיפוסים שונים של אנשים. גם הנואשים, בעלי הביטחון, הביישנים, הסוטים והנורמאלים לחלוטין שלא נכנסים לשום קטגוריה. הרוב המכריע של האנשים שנרשם לאתרי היכרויות הוא של אנשים שבאמת מחפשים אהבה. אנשים שלא מתייאשים מהמצב העגום של ההיכרויות בפיק אפ בארים בימינו. אנשים שעדיין מאמינים באהבה אמיתית, גם אם היא מתחילה כאהבה וירטואלית. אם ננסה לחקור את הנושא ולבדוק אם אפשר להכניס את האנשים שנרשמים לאתר ההיכרויות לקטגוריה מסוימת, נראה שקיימות מספר קטגוריות. אך הקטגוריה העיקרית היא של אנשים שמחפשים אהבה.
אז אם אתם החלטתם להירשם לאתר היכרויות ואתם מרגישים שעין החברה בוחנת אתכם, על תתנו לזה להשפיע עליכם, מכיוון שהמון חתונות שהתקיימו מאז תחילת עידן האינטרנט, התרחשו רק בזכות אתרי הכרויות באינטרנט. כך, שאדם משכיל שמבין שאסור להגדיר סטריאוטיפ לכל סוג של אנשים, יבין שאל לו להקשיב למה שהחברה אומרת. יחד עם זאת, ההרשמה לאתר היכרויות צריכה להיות מרצונם החופשי של הגולשים. אם יש לכם חברים שזקוקים לשידוך, אל תנסו לכפות עליהם בכוח הרשמה לאתר. עניין זה יכול להוביל לאסון מכיוון שאם חברים אלו יכירו מישהו דרך אתרי הכרויות שישברו להם את הלב, הם יאשימו אתכם בעניין, בכך שאתם הכרחתם אותם להירשם.

להיאזר בסבלנות ולהמתין שיגיע הדייט המתאים

אז כמו בכל דבר בחיים, הכל חייב להיות מבחירה והכל צריך להיות מאוזן. אם החלטתם להירשם לאתר היכרויות, תעשו זאת מהסיבות הנכונות. תאמינו בהצלחתו, וכך תצליחו. אל תיגשו לכל העניין בציניות, כי אז הסיכויים להצליח למצוא אהבה הם נמוכים יותר. אהבה אפשר למצוא בכל מקום אפשרי: במסיבה, בקורס להשלמת בגרויות, דרך שידוך, בספרייה וכמובן גם באתר היכרויות. צריך פשוט להאמין, להיאזר בסבלנות ולחכות שזה יגיע. כמו כן, צריך גם לנסות ליהנות מהתהליך ולא רק לחכות להגעה ליעד. אם אנחנו נסבול מכל דייט לא מוצלח ולא נהנה מזה שהכרנו עוד בן אדם מעניין, אז כל התהליך יהפוך לסיוט מתמשך. גם מהתהליך אפשר ליהנות. אז מה סיינפלד היה עונה על שאלתו בדרך מצחיקה? מי אלה אותם אנשים? אלה אנחנו, הם ואתם!