בחורף יותר אנשים מחפשים אהבה

כאשר החורף מתדפק לו על הדלת, מגיע השלב בו מחפשים אחר משהו שיחבק, ילטף ויאחז באותה תנוחת כפיות מוכרת שבאה מן הלב ויכולה להיוותר שם הרבה אחרי. מתברר שיותר ויותר אנשים מרגישים לבד בחורף ונרשמים לאתרי הכרויות כדי למצוא בן/בת זוג. היום קל מאוד למצוא עשרות אתרים הכרויות בחינם ומספיק לגלוש באתרים אלה כדי למצוא אהבה מתאימה לכם.

יתרונות אתרי ההכרות החינמיים

היתרון הראשון הוא יתרון העלות. אתם לא מתחייבים ואף אחד לא מחייב אתכם בזמן שאול כזה או אחר. האתר מבקש מכם תמונה טובה, קצת מלל מושקע ואפשרות חופשית לפנות למי שאתם רוצים בכל זמן נתון מבלי לשלם עלות כזו או אחרת. אם בעבר היו האתרים מאפשרים לבעל מנוי לעשות כל העולה על רוחו, שהרי נכון להיום, על המנוי לפנות רק למי שרכש מנוי כמוהו.
כאן למעשה נוצרת עוד הגבלה שאותה אין למצוא באתרים חינמיים ללא הגבלות כאלה ואחרות. אז מה רצוי לבחור? אתרים ללא עלות או אתרים בעלות? לכל דבר היתרון והחיסרון שלו. אתרי ההכרות החינמיים אינם מאלצים אתכם לזמן מסוים לצד היכולת שלא להתחייב לסט של תשלומים חוזר ונשנה. כמו כן, אם תבחרו להציג פרופיל ללא תמונה, תוכלו לעשות זאת בקלות ואף למחוק את הכרטיס מבלי לחשוב על כך שאתם עדיין מחויבים או שילמתם לעוד שבועיים מנוי.

אתרי הכרויות חינמיים – חסרונות

לצד רכישת מנוי או כרטיס חינמי, רצוי להגיד כי הסלקציה היא פחות קטנה. בעוד אלו שאין להם מנוי ופחות מתאימים יפנו אליכם, לא תוכלו לייצר בחירה אלא אם תבחרו להשאיר תמונה אנונימית. אתרי ההכרות החינמיים יהיו פחות מוקפדים וסלקטיביים ביחס לאתרי הכרויות שבהם תדרשו לרכוש מנוי וכך למעשה לקבל מענה בכל בעיה, תקלה או פנייה שאיננה ראויה לרבות הטרדות חוזרות ונשנות. כך למעשה תעשו את השיקול הסופי בין אתר חינמי לבין בחירת אתר הכרות בעלות.