היכרויות באינטרנט או איך למצוא זוגיות במאה ה-21

היכרויות באינטרנט או איך למצוא זוגיות במאה ה-21

בא לכם להכיר מישהו? אך אתם מתעצלים לקום מהכיסא ופשוט ללכת ולהכיר? במיוחד בשביל זה נוצרו אתרי ההיכרויות, שבהם כל אדם בלי מאמץ מיוחד יכול להכיר בקלות בחור או בחורה הנמצאים במצב זהה.
מי נמצא שם? לגמרי כולם, החל מתלמידי בית ספר ועד לגברים סולידיים ביותר. וכולם מתחלקים למספר קטגוריות, כמו אלה שפשוט בודדים וקשה להם להכיר בחיים האמיתיים, ואלה שסתם סקרנים וגם אלה שסתם רוצים להשתעשע (להוציא קצת עצבים). זוהי החלוקה הכי בסיסית של האנשים שמגיעים לאתרי היכרויות.

מי נמצא באתרי הכרויות באינטרנט?

מי הם, המשוטטים הסקרנים של אתרי ההיכרויות? מקובל לחשוב שבכדי לספק סקרנות יש להתבונן, אך במקרה שלנו זה לא נעצר כאן. נכון, האנשים שנמצאים באתר הם גם מתבוננים, אך תוך כדי זה הם הופכים להיות למשתתפים פעילים של “סצנת ההכרויות”. בדרך כלל אנשים אלה לא נכנסים לשגרת האתר ופעמים רבות הם עוזבים את מבלי לשים לב לאנשים שניסו לייצור איתם קשר, לכן עם קטגוריה זו יש לנהוג בזהירות, תוך שמירה על מסגרת, וגם לנסות שלא להעניק להם חשיבות רבה מדי. זאת עד שהם יתרגלו ויהיו מוכנים ליחסים רגילים ונורמאליים.
בודדים. כאן יש סיבוך מסוים, אנשים אלה מתחלקים למספר קבוצות שיוצרות עוד קבוצות מיקרו רבות. נתחיל ונאמר שבדידות זו תחושה לא רגילה ובלתי נעימה, שיכולה להופיע אצל כל אחד, גם בקרב אנשים עם משפחות. נצא מנקודת הנחה שבאתרי ההיכרויות יש קהל רב ומגוון של “בודדים”. כמובן, אלה שמעוניינים למצוא רומן מחוץ למסגרת הנישואין ולא רוצים “להיתפס על חם” לא מפרסמים את התמונות שלהם, אלא שולחים אותם לדואר האלקטרוני של האדם, איתו הם מעוניינים להיפגש בעולם האמיתי.
אם הכרתם גבר נשוי או אישה נשואה, והתחיל סוג של רומן ביניכם, אז באופן טבעי אתם הופכים למאהבים, מה שמביא אותנו לשאלה הבאה: “למה אתם צריכים את זה?”. מה שבאמת צריך זה פגישות לשיחות וליחסי חברות פשוטים, נסו שלא לזלזל בהם. זאת משום שלא משתלם לבזבז את זמנכם על אדם הכבול ביחסי נישואים, משום שהסיכויים שהוא ינהג בכם כמו ה”סקרנים”, כלומר פשוט יפסיק את הקשר בניכם – הינם גבוהים עד מאוד. לא כולם מנסים למצוא את מה שחסר להם בחיי הנישואין. וגם אם כן, אז אין שום אחריות שבמידה ואתם תהיו האדם שיבחר בתור בן זוג החדש של האדם הנשוי, בעתיד סביר להניח שגם אתם תתגלו כלא מספיק טובים בשבילם, האין זה כך?

איך להימנע משגיאות באתרי הכרויות?

אפשר להאמין, שאדם ששגה פעם אחת, יכול בקלות לחזור על כך גם בפעם השנייה (ויתכן שכבר היו לאדם זה יחסים דומים ומדובר כאן ברודף שמלות או באישה-כלבה, או שבסופו של יום – הכול עניין של כסף). ואם אתם ממהרים לקבל החלטות כאלה, תצטרכו להיות מוכנים לתת עליהן דין וחשבון. ועוד חשוב להוסיף מניסיון, כאשר בוגדים פעם אחת, בפעמים הבאות זה הרבה יותר קל, וגם המצפון מייסר במידה פחותה הרבה יותר.
מי הבאים בתור? בימינו, רוב הבודדים הם אלה שאין להם תעודת נישואין ושותף לקורת גג. חשוב לי לציין, שמדובר כאן בקטגוריה יציבה במיוחד. אך גם כאן יש מספר גורמים מסבכים, שכדאי להזהיר עליהם.
מעטים שואלים את עצמם, בזמן היכרות עם בחור או בחורה בודדים, אך פעמים רבות זה יכול להיות מאוד מועיל לברר את הסיבה שבגינה האדם נשאר ללא בן או בת זוגתו מלכתחילה? כמובן, אם “משהו כאן לא מריח טוב”, אז הם ינסו להסתיר מכם את העניין בכל דרך אפשרית, לפחות בשלבים הראשונים של ההיכרות. אך מאוחר יותר, סביר להניח שברגע תשוקה מיוזע ומעורר השראה אתם תגלו לפתע שפגשתם אדם שבעברו