ספיד דייט – למוצא אהבה כמה שיותר מהר

ספיד דייט - למוצא אהבה כמה שיותר מהר

כל כך הרבה דרכים להכיר אהבה, אחד מהם בא לידי ביטוי בבחירת ספידייט. נכון להיום אין סוף הזדמנויות להכרות ופגישות מכוונות להצלחות והפעם בואו ונדבר על הזדמנות של אירוע חברתי אליו מוזמנים גברים ונשים באותו סטטוס ואותו טווח גילאים. מטרת המפגש לייצר אינטראקציה בין האנשים שהגיעו לאירוע. זהו למעשה ספיידייט. המטרה בין היתר היא לייצר מצב ראשוני של הזדמנות לשבת כל פעם מול אדם אחר ובחמש דק' מסמנים אם הוא מצא חן בעיניכם. למחרת האירוע, מגיע שלב בו האנשים האחרים שסימנו אתכם שולחים הענות וכך למעשה נוצרת התאמה ראשונית על פי רצון ראשוני.

שלבים הכרחיים בספידייט

השלב השני לאחר ההתאמה מוביל אל הפגישה הבאה. כאן למעשה קיימת המלצה להמשיך הלאה. כששני הצדדים מסכימים, ניתן להמשיך ולנסות להכיר בצורה רצינית יותר. על מנת שלא תפספסו חשוב ביותר להקפיד על כללים כמו הבנה שאתם עומדים לפגוש כ-20 אנשים פוטנציאליים ולכן חשוב ביותר להגיע מוכנים. מה זאת אומרת מוכנים? חשוב לנוח, לשים את טרדות היום, להפוך ממוקדים וכמובן לא להגיע עייפים. היכולת להגיע מחויכים ועם מרץ, תקרין חיוביות שתתרום בהמשך ההליך. בהמשך, ראוי לציין כי ביגוד ולהלבשה הינם הרושם הראשוני. כאן יהיה עליכם לקחת אחריות ולעשות רושם ראשוני טוב. לא רשמי מדי ומאידך להילבש במיטב. יש להקפיד על בושם, אפטרשייב, מי פה, נעליים מתאימים. למפגש ראשון ראוי שלא נעלי ספורט. חשוב להקפיד ולהיות אישיים בשם , לחיצת יד תצור אינטראקציה אישית. יש להקשיב ולשים לב לשפת הגוף. שמחה, קלילות? חיוך לאורך כל המפגש.

טיפים למפגשי ספיד דייט

שפת גוף נינוחה, השתמשו במשפטים תיאוריים ולא קצרים. היו סובלניים. אם האדם שיושב ביניכם מוצא חן בעיניכם, תאמרו כי תשמחו להיפגש ולדבר. כך הוא יידע שיש עניין הדדי. בחמש דק' מפגש לא ניתן להכיר ומאידך חשוב לשאול שאלות עניינות ושאלות שאינן חטטניות. ראוי לדבר על דברים שעושים כיף. תחביבים, טיולים- מטרת המפגש קשורה בלראות שהמפגש אכן נכון לכם. לא לשבת קרוב מדי ובטח שלא רחוק. כך למעשה תצרו את הצלחת הרעיון.