הכרויות בטלפון

על הכרויות בטלפון שמעתם? זה לא חדש אבל זה עובד בצורה מאוד מעוילה. מדוע לשבת שעות מול המחשב ולנסות לזרוק עצם בכל פעם מחדש, לצאת להרפתקה שעד שיוחלפו מספרי הטלפונים ותגיע השיחה המיוחלת הרוח יוצאת מהמפרשים?
עם הכרויות בטלפון בטוח שלא תפספסו כלום. עדיין אתם יכולים לראות מי התעניין בכם ואם בכלל מתאים לקבל את שיחתו ולאחר שזה מרגיש מתאים כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על הכפתור הירוק בסלולארי ולפצוח בשיחה. היתרון הבולט ביותר של הכרויות בטלפון הוא שלא צריך ללבוש מסיכות, להתנהג בצורה שאינה טבעית, להרשים יתר על המידה. מספיקה שיחת טלפון אחת בכדי לראות לאן נושבת הרוח, דרך הטלפון החיבור וההתרגשות מורגשים מיד ובפגישה הראשונה כבר תהיה לכם תחושה שאתם מכירים לא מאתמול.
מהמתרס השני אתר הכרויות בטלפון עושה עבורכם שירות נוסף, הוא שולח לכם בהודעת סמס התאמה אישית, אולי במהלך החיפושים פספסתם את האחד שלכם והוא פשוט גורם לכם להתעכב רגע נוסף ולבדוק את שחושב שמתאים עבורכם. לחובשי הכיפות שבחבורה באתר הכרויות בטלפון ישנו טלצ’אט מורשת לדתיים בלבד, במקום לברור בפינצטה באתרים אחרים מי מתאים לאורח חייכם מישהו כבר עשה את העבודה עבורכם וקיבץ את כל אותם אלה היכולים להתאים לכם כמו כפפה ליד.
כל שנותר עכשיו הוא לנסות אפיק חדש זה, מה שבטוח שאחרי שתתחילו לא תבינו איך לא נטלתם חלק בעולם זה עד היום וכמה הכרויות בטלפון הופכות את העניין לקליל, מהיר ומספק. הכי חשוב לזכור שאולי צלצול הטלפון הבא הוא אותה אהבה לה חיכיתם כל כך הרבה זמן.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support